SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rosa Mosqueta del Cile
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Produkt shume i mire për fytyrën dhe trupin është formuluarvetem me trendafil mosket, një produkt unik në botë neutralizon shenjat e rrudhave dhe shënon shtrirje. Të pasura në vitaminë E, omega-3 dhe omega-6, të cilat mbrojnë qelizat dhe për të luftuar efektet e radikaleve të lira, duke e perdorur shpesh ndihmon për të reduktuar shenjat e plakjes dhe i japin lëkurës një elasticitet të jashtëzakonshëm dhe te qëndrueshem. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9921 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »