SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pelle Pura Tea Tree Oil 30ml
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vaj me pronat e shërimit të jashtëzakonshme për papastërtitë e lëkurës. Përmban vaj të bimëve Melaleuca alternifolia njohur si Tea Tree Shqip rritur në Australi. Ajo mund të përdoret direkt në blemishes lëkurës apo të shtoni disa pika të krem të përdorimit të përhershëm. Që i përkasin familjes së myrtacee, tradita e ka atë që emri i pemës është caktuar nga Captain Cook i cili zbarkoi në kontinentin Australian, kanë zbuluar efektet pozitive të përdorimit të këtij centrali. Aborigjenëve për shekuj dinte pronat e dobishme e pemë çaji dhe Studimet e fundit shkencore kanë treguar potencialin e madh të këtij vaj esencial. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9920 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »