SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Argan & Moroccan Iris Krem Fytyre 50 ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Argan & Moroccan Iris Krem Fytyre 50 ml Një trajtim me hidratues ushqyes i fuqishëm, dhe anti-oxidant pronave, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe më të kërkuar. Argan naftës, një eliksir të çmuar bukuri, të pasura me vitamina, kryen një veprim të fuqishëm ushqyes, anti-oxidant, hidratues, dhe anti-rrudhë dhe stimulon rinovimin e qelizave. Qumështi i Iris është veçanërisht i butë dhe ofron pronat qetësues. Një formulë e pasur thatoffers ngushëllim të menjëhershëm, butësi dhe ndriçim në fytyrë. Aromë e saj delikate jep një ndjesi të lezetshëme për shqisat i jep lëkures nje rezistenc ndaj plakjes. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9918 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »