SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Morracan Argan Krem Fytyra 50ML
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, super-ushqyes krem I pasur është jo i yndyrshëm, përthithet menjëherë dhe efektet e saj janë të menjëhershme: Lëkura duket menjëherë më rrezatues,e butë dhe kadife, si dhe duke qenë e ushqyer, gjithë ditën e gjatë. Argan naftës, eliksir çudi bërës e çmuar dhe bukuri përdoret nga gratë parukiere dhe e mbushur me vitamina E, A dhe F, ka një mbrojtëse të fuqishme, hidraton zbut, jep veprim ushqyes dhe antiwrinkle. Ekstrakt jasemini është e rekomanduar veçanërisht për të trajtuar lëkurën e thatë, i thatë. Dite pas dite, lëkura ndihet mirë dhe të bëhet më shumë dhe më të bukur dhe të aftë për t'i bërë ballë testit të kohës. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9917 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »