SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mille Fiori Krem Nate 50ml
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mille Fiori Krem Nate 50ml Një krem i pasur i formuluar për të bërë shumë më të mirë e fuqive rigjeneruese e gjumit dhe për të rivendosur tonin dhe përkulshmëri të lëkurës, si dhe butësi të menjëhershme. Ajo kombinon efektin hidratues të jashtëzakonshme me mjaltë me veprimin te rimbushur me gjalpë Shea, pasuruar me vaj grapeseed hydrogenated të veprojë kundër radikaleve të lira dhe zbutjen me ekstrakt Bliri për lëkurë me vendosmëri, per restaurimin e bukurisë sa më shpejt që ju të zgjoheni. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9916 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »