SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Crema Fiori Krem Xhel Per Fytyre 24h spf15 50ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Crema Fiori Krem xhel per fytyre 24h spf15 50ml Një cilësi të këndshme xhel që është zhytur në çast, për një fytyrë që menjëherë ndjehet e freskët. Formula e pasur përmban acid Hyaluronic, një substancë e njohur funksionale kur vjen puna për të mbajtur lëkurën te hidratuar më gjatë, dhe Linden ekstrakt për të zbutur. Ai gjithashtu përmban filtrat e diellit për të mbrojtur lëkurën kundër photoageing dhe të bëjë këtë ideal krem për përdorim edhe në verë. Përdoret çdo ditë, lëkura do të rimarrë jete, vitalitet dhe hidratim. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9915 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »