SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Crema Fiori Krem Per Fytyre Normale Dhe Te Thate 50ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trajtim intensive e cila plotëson dhe zbut lekuren e thate, me aktiv ingredient te pasur e saj, e cila lehtësisht përthith shpejt për të nxitur veprimin e përbërësve aktivë me: ekstrakt zambaku te bardhe mbron dhe hidraton lekuren me; vaj ekstra i virgjër ulliri pengon lëkurë të thatë; Mjalti ka një veprim të fuqishëm anti-oxidant. Lëkura juaj është rilindur të bëhet më rrezatues, e butë dhe i përkulshme ditë pas dite. Prodokt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9914 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »