SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Crema Fiori Krem Per Fytyre Normale Dhe Te Kombinuar 50ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trajtimi me një veprim efektiv hidratues, i cili është gjithashtu i përshtatshëm për lëkurë te kombinuar. Cilësi e butë duke rritur veprimin e përbërësve aktivë: Uji, Lule misri, e cila është e pasur me anti-oxidants natyrore, ka një veprim freskuese, një derivat i vajit të ullirit ndihmon në parandalimin e dehidrimit, ndërsa ben përmirësimin e përkulshmërin e lëkurës, Almond ka një veprim specifik qetësues. Aroma e shijshme e saj ka zbutës për të rritur efektin e kremit i cili, aplikim pas aplikimi, rikthen freski natyrore për fytyrë ndërsa lëkura menjëherë rifiton vitalitetin e saj, butësi dhe ndriçim. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9913 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »