SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Avent Sterilizues
Çmimi :
€54.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Great-vlera vendosur me gjithçka që ju nevojitet për të filluar ushqyer fëmijën tuaj Përfshin një steriliser avull mikrovalë, shishe, gota qumësht magazinimit dhe më shumë Të gjitha produktet janë të këmbyeshme Philips Avent si foshnja rritet, shishe mund të transformohet në gota të trajnimit dhe kontejnerët e magazinimit Perfect për veten ose si një dhuratë për një mama e re Dimensioni: 1 x 1 x 1 cm

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9909 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »