SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Atlete lekure per Meshkuj
Çmimi :
€27.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Atlete lekure per meshkuj te prodhuara me lende te pare te nje cilesie te larte. Veshje e brendshme dhe e jashtme prej lekure i ofron kembes suaj rehatine e shume kerkuar. Te pershtatshme per xhinse ose veshje sportive. Prodhuar nga nje firme shqiptare, e cila ka punuar per shume vjet per tregun e huaj dhe firma te njohura si: Lacoste, Clarc's, Hugo Boss.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9907 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »