SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem emulsion 50ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krem emulsion 50ml Një trajtim efektiv formuluar për të luftuar të gjitha shenjat e plakjes. Fuqia e tij qëndron në praninë e qelizave burimore bimore me riparimin e tyre të fuqishëm dhe veprimeve rigjenerimit që përmirëson ndjeshëm pamjen e lëkurës, duke e bërë atë më rezistent ndaj efekteve të kohës. Çfarë më shumë, një kombinim i sinergjike qetësues dhe vajra, ndihmon për të bërë lëkurën më të zhdërvjellët dhe kompakt. Cilësi e lehtë të absorbohet ndjehet e madhe nga aplikimi shumë të parë për atë ditë lëkurës nga dita në ditë, do të dukem më i ri, smoother dhe të plotë të jetës. Produkt Nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4534 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »