SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vita sistem Krem per burra 50 ml
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vita sistem Krem per burra 50 ml Një trajtim hydratim të menjëhershme për Smooth Away shenjat e lodhjes, stresit dhe të ndotjes dhe në të njëjtën kohë, të lënë lëkurën ndjenjë të mirë. Fuqia e tij qëndron në praninë e qelizave burimore bimore me riparimin e tyre të fuqishme dhe të veprimit rigjenerimit, e kombinuar me një përzierje e fortë e aktiv hidratues përbërësit acid includingHyaluronic. Cilësi e lehtë të absorbohet ndjehet e madhe nga aplikimi e parë si freshening lëkurën edhe menjëherë pas rroje për të lënë atë në kërkim të rinj dhe të plotë të jetës. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4532 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »