SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Serum per fytyren vitasistem 30 ml
Çmimi :
€19.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Serum per fytyren vitasistem 30 ml Ajo një trajtim të koncentruar mund të përmirësojnë pamjen e lëkurës thellë dhe për të luftuar të gjitha shenjat e plakjes. Zemra e këtij produkti është e jashtëzakonshme rigjeneruese aktiviteti i qelizave burimore nga Apple që e kombinuar me acid Hyaluronic hidratues dhe antioxidant ringjalljen Pluridefence. Cilësi është shumë e errët dhe të lehtë të absorbohet siguron rehati të menjëhershme dhe një calik kadife prej aplikimit të parë. Me kalimin e kohës, rezultatet janë: konturet e fytyrës duket riorganizohet, tipare më të relaksuar dhe të ndritshme dhe çehre duket të jetë rilindur. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4530 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »