SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tapet i punuar me grep
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tapet i punur me grep. Ngjya e bardhe dhe e zeze, por dhe sipas deshires. Gjatesia 1 m e 80 cm

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4138 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »