SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Genius WebCam - FaceCam 2000
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Genius WebCam - FaceCam 2000 • Kualitet i larte 2.0M pixel sensor • Rezolucioni: 1280x720 pix • Fokus preciz i lenteve manualisht • I paisur me rregullator per lentet • Me aftesi sigurie per ruajtjen e imazheve • I pershtatshem per Laptop, Desktop dhe vetiak • Punon me sistem: Microsoft Windows XP, 7, Vista dhe MAC

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3305 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »