SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Genius WebCam - eFace 2050AF
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Genius WebCam - eFace 2050AF • Mikrofon i Integruar • Pershtatur me port USB2.0/USB1.1

• Imazhi: deri ne rezolucion 1280x720 pix

• Punon me sistem: Microsoft Windows XP, 7, Vista

• Kualiteti i figures: deri ne 8MP

Genius WebCam - eFace 2050AF sjell formatin e larte te videos 720p dhe figures 8MP me lente xhami te motorizuar.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3304 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »