SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Genius WebCam - FaceCam 321
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Genius WebCam - FaceCam 321 • Kualiteti i figures: deri ne 8MP • 3 Here afrim dhe largim te imazhit • Mikrofon i Integruar • Imazhi Sensorit: VGA sensor deri ne 30 frame per sekond (30fps) • UVC • Punon me sistem: Microsoft Windows XP, 7, MAC Genius WebCam - FaceCam 321: Siguron figure shume te persosur ne video dhe imazh 8MP dhe 3x zmadhim dixhital.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3300 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »