SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cizme Lekure Italiane per Femra
Çmimi :
€36.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cizme lekure per femra te trendeve te fundit , kombinim i lekures me kamoshin. Veshje prej lekure mjaft cilesore si nga jashte dhe nga brenda. Te pershtatshme per cdo rast. Shume te ngrohta ne kembe dhe teper te sigurta ne ditet me shi (ose bore) . Prodhim italian.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10679 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »