SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
D&G the one gentleman edt 100ml
Çmimi :
€77.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dolce & Gabbana The One Gentleman. Ky parfum oriental eshte dizenjuar për njeriun e sofistikuar dhe të sigurt. Permban aromë vanilje, piper dhe përzierjen e një baze të patchouli.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10673 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »