SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Krem Nxires per kembet dhe trupin, 125 ml
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Krem Nxires per kembet dhe trupin, 125 ml. Koncentrat vete nxires i shpejte, per trupin dhe kembet. Aplikohet lehte duke masazhuar ne trup.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10669 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »