SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Krem Lift Trupi, anti moshë 400 ml
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Krem Lift Trupi, anti moshe 400 ml. Collistar Anti-mosha, depërton thellë në lëkurë për të filluar shërimin në burim dhe ndihmon shtresen e thatë të lëkurës, duke përfshirë këmbë, bërryla dhe gjunjë. Ofron lehtësim 24-orësh.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10665 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »