SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Serum Intensiv per gjirin, 150 ml
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Serum Intensiv per gjirin, 150ml. Collister ka krijuar një produkt krejtësisht të ri që merr avantazhin e biorhythmeve te veçanta te nates, te indeve të lëkurës, për të rritur volumin dhe qëndrueshmërine e bustit brenda natës. Përbërësit e formulës jane zgjedhur me kujdes dhe të kombinuar për të vepruar me një sinergji të saktë, që siguron rezultate të shpejta dhe të dukshme. Krejt e re Voluform ™ stimulon adipogenesis gjate natës e nxit rritjen e indeve adipozë te bustit. Qelizat burimore e Centella Asiatica përshpejtojë qarkullim fiziologjik te qelizave të lëkurës per te stimuluar sintezën e kolagjenit dhe proteinat e tjera në lëkurë. Ideal në per cdo moshë, ajo është e rekomanduar veçanërisht për ata që dëshirojnë rritjen dhe volumin e bustit të tyre.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10664 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »