SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Krem Trajtues Intensiv per trupin dhe barkun, 250 ml
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Krem Trajtues Intensiv per trupin dhe barkun, 250 ml Collistar rizbulon fuqinë e natës me krijimin e një specialiteti krejt të ri, i cili përdor biorhythmet e indeve të lëkurës ne bark dhe bel. Ekstrakti koralor i algave pengon transformimin e para-adipocytes në adipocytes dhe rrit prodhimin e leptin, ndersa naten ben asimilimin e yndyrës. Eshte djegës si piper dhe mente, duke stimuluar mikroqarkullimin dhe mobilizimin e yndyrës. Collistar ekskluzive ben riorganizimin e akteve komplekse mbi fibra të kolagjenit dhe elastines për të vendosur dhe tonin e lëkurës më tepër, duke e bërë atë dhe më kompakt. Mbart në veshjen e guaskës një përqendrim shumë të lartë të caffeines dhe mban perqendrimet aktive në lëkurë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10663 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »