SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Krem Trajtues per trupin dhe barkun, 250 ml
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Krem Trajtues per trupin dhe barkun, 250 ml. Të ndihmon per te reduktuar grumbullimin e yndyrës. Produkti përmban fuqinë e jashtëzakonshme të Total-Slim, një kompleks ekskluziv Collistar, qe kombinon tri substanca që veprojnë në mënyra të ndryshme në qelizat yndyrore dhe mbajtjen e ujit. Një përqendrim i lartë i caffeines se pastër, stimulon aktivitetin e lipases, per te tretur yndyrën, ndërsa carnitina ndihmon për të eliminuar atë. Efekti hollim është rritur nga veprimi kullues i ruscogenines. Një bio e veçantë stimulon aktivitetin e fibroblasts, duke mbrojtur dhe forcuar fibrat e kolagjenit dhe proteinat e lëkurës, përgjegjëse për kompaktësinë dhe elasticitetin e lëkurës, duke e bërë trupin të fortë dhe më dinjitoz.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10662 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »