SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Escada Incredible Me EDP 30 ml
Çmimi :
€36.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
27004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Escada incedible me eau de parfume. Aroma eshte freskuese me shije frutash me nje perzierje te esences delikate te trendafilit Macaron dhe vaniljes.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10744 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »