SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
D&G LB EDT for women 100ml
Çmimi :
€86.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
27042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
D&G PAR eshte nxjere per here te pare ne tregun boteror ne 1992. Parfumi permban perzjerjet e aromave te borzilokut, mandarinës, lule portokallit, karafilit, kumakit dhe vaniljes.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10703 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »