SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
D&G LB EDT for women 25 ml
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
27045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dolce & Gabbana Light Blue per femra.Eshtë një aromë e lehtë verore në një pluhur kadifeje! Një përzierje: mollë, jasemini, bambu dhe trendafilit te bardhe.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10700 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »