SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
D&G ROSE the one edp 50 ml
Çmimi :
€73.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
27051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dolce & Gabbana Rose The One, për herë të parë flet për feminitet në gjuhën e një luleje të vetme dhe romantike dehëse. Ajo mund të jetë vetëm një trëndafil. Rose The One, është një deklaratë e dashurisë dhe admirim për bukurinë e grave.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10688 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »