SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhirime dhe Foto Profesonale
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '14
ID e produktit :
27655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme Xhirimin dhe Fotografimin per dasma dhe organizime te ndryshme familjare.
Xhirimi behet me kamera dhe aparate Full HD
Plus me Kran Kamera
tel: 044/ 70 66 40 045/ 366 373
www.facebook.com/studiogashishtime 
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Shtime
044706640
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »