SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Torta Snikers
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
2776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perberesit:

-200 gr Sheqer pluhur
-100 gr Kikirika
-200 gr Cokollate te kuzhines
-300 gr keksa ( biskota ) te bluar
-1 Filxhan caji me qumesht
-100 gr Qokollad te zeze.

Pergatitja:

Shkrijme margarinen dhe mbi te hedhim qumshtin, cokollaten 200 gr,kikirikat e grimcuar,qumshti ,sheqer pluhur,keksa.

Perzihet masa, behet e nje dhe vendoset ne enën katrore.

Marrin cokollaten e shkrire dhe me ane te 1 luge vaji mbi avull ja hedhim

Tyreza.org
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »