SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Alpha 350 - 14.2 Megapicel
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '14
ID e produktit :
27835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Aparati Proffesional 14.2 MEGAPIXELS ALPHA 350 Kablla per kompjuter memorycard : 4 GB dhe 1 GB Qanta per aparat Canon 3 objektikta Aparati osht ne gjendje te rregullt osht perdor per fotografim por po e shes per arsyje se e kena nje aparat tjeter . Qmimi i fundit 500 euro
Numri Kontaktues : 044894756
Informata rreth publikuesit
Vl
London, United Kingdom
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »