SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tapeta Dekorative
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '14
ID e produktit :
28238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tapeta Dekorative nga Holanda
-Ngjyra ekologjike
-Pastrohen
-Nuk digjen
-Garancion 5 vjeqar...
-Dizajnimin dhe Montimin
-Ngjitës për tapeta (prodhimi Holandez)
www.prohomegroup.com 
tel.044/277987
Informata rreth publikuesit
ProHome Group
Prishtinë
044277987
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »