SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAMINA - Montues modelet me te reja 2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '15
ID e produktit :
28268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jemi kompani qe bejme Shitjen dhe Montimin e Kaminave te dizanjeve te ndrysheme sipas deshires suaj. Keto foto ne album jane vetem disa nga modelet me te reja te vitit 2014. Per me shume mund te vini ne shitoren tone : Magjistrale Prishtine - Shkup ( Kilometri i 15 ) Ose kontakto në këtë nr tel : 044 124 992 ose vizito uebfaqen tone : www.kamin.al 
Informata rreth publikuesit
IDEAL KAMINA
Ferizaj
+37744124992
Magjistrale Prishtine - Shkup ( Kilometri i 15 ) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »