SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon EOS 450D
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '14
ID e produktit :
28424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Canonn EOS 450D (Rebel Xsi) Me objektiv EFS 18-55. Bateri, mbushes dhe çante per 300 Euro.

Fotot jane origjinale. tel per kontakt 044 131 015

Shitet edhe objektivi ULTRASONIC 55-200 = 115 Euro.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »