SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
N'Yoga
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '13
ID e produktit :
2847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Synimi ynë është që vijuesit tanë të relaksohen, rienergjizohen, dhe rivitalizohen mbas seancave tona të yogës. Ne mundohemi që ta risjellim harmonizimin e pjesës mentale, emocionale dhe fizike te secili vijues i yni.

Instruktorja është e certifikuar ne Shtetet e Bashkuara të Amerikës ne stilin e Power Yoga. Po, orët adaptohen për stilin e jetesës në Kosovë dhe nevojave të vijuesve.

Të gjithë ju që dëshironi ta hekni pluhnin e ditës, stresin e akumuluar dhe dhimbjet trupore, ne ju mirëpresim te Marteve/Enjteve prej 6-7.
Informata rreth publikuesit
N'Yoga
Prishtinë
044 148 549
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »