SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bëjeni TV-në tuaj ANDROID SISTEM (SUPER SMART TV) RIKOMAGIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '14
ID e produktit :
28798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Kompania jone "RIKOMAGIC KOSOVA" eshte DISTRIBUTOR GJENERAL PER KOSOVE DHE TE VETMIT per kompanine me prestigjioze, serioze si dhe me te suksesshmen ne bote per paisjet ANDROID TV SYSTEMS "RKM RIKOMAGIC" per te gjithe produktet e tyre.Per me shume; Bejeni LIKE faqen tone zyrtare ne FACEBOOK; www.facebook.com/RKMKosova ***Cfarë mund të ofroj një paisje RKM Android TV?***-Mund t'i shkarkoni (Download) te gjithe aplikacionet te cilat ua japin mundesine ti shiqoni te gjitha kanalet Shqipetare si dhe shume programe te kualitetit HD te shteteve te ndryshme te botes kudo qe jeni t'i keni me veten tuaj edhe ne qoftese udhetoni, vetem merreni paisjen dhe dirigjuesin me vete sic jane; SHQIP TV, SHQIP TV RADIO, etj... sikurse ne telefonin tuaj, pra kjo paisje ju mundeson t'i shiqoni e gjithe familja juaj ne TV-ne tuaj kudo qe jeni, funksionin edhe jashte Kosoves per te gjithe Shqiptaret qe jetojne ne ZVICER, GJERMANI, FRANCE, AMERIKE, KANADE, me nje fjale e GJITHE BOTEN (Ky eshte nje opcion falas qe mundeni ta instaloni nga Google Play Store, ne nuk jemi krijuesi apo pergjegjes per aplikacionet te cilat ju i perdorni dhe instaloni ne keto paisje, thjeshte ne nuk mbajme pergjegjesine e aplikacioneve te cilat shfrytezuesi i instalon ne paisjet tona).-Mund t'i shkarkoni aplikacionet ti shiqoni filmat me te ri boterore me perkthim ne gjuhen Shqipe si dhe te gjithe filmat qe shfaqen ne PREMIERE apo KINEMATE BOTERORE ju mund ti shiqoni mbas 1 apo 2 dite LIVE pa pagese.-Mbi 600.000 mije aplikacione falas te gatshme per shkarkim nga PLAY STORE, mund ti shfrytezoni te gjitha ne nje paisje te vetme RKM Android TV dhe nje nje Televizor tuajin me te thjeshtin qofte Televizor i viteve 1995 e deri me te riun qe eshte ne treg...!!!-Komunikoni me te afermit tuaj nepermjet aplikacioneve me te njohura tani ne bote sic jane; SKYPE, VIBER, TANGO, FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER, WHATSAPP, e MESSENGER-a tjere... me VIDEO Kameren e integruar ne paisjet tona ne dy modelet MK602 si dhe MK902, mund te ju shohin dhe ti shini ne ekranin e TV-se tuaj si dhe MIKROFONIN STEREO i cili eshte i integruar.-E shume e shume risi te tjera ne Televizorin tuaj te cilat mundemi te i'a demonstrojme ne lokalin tone ne Gjilan...!!!------------------Ne lokalin tone mund ti gjeni 4 MODELET me te fundit me nje performanse e cila hyn ne gare me Samsung S4 per performancat e saj si dhe kualitetin qe ka, te listuara jane me poshte ne detaje;------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1. Modeli MK802II - Cmimi; 71 EURO me keto performansa;-Procesori; Single-Core AllWinner A10 / 1GHz Cortex-A8

-RAM Memorja; 1 GigaBajt

-Memorja e Integruar; 4 GigaBajt per ti ruajur shenimet e tuaja

-Grafika; Full HD 720/1080p 60 Hz

-Sistemi Operativ; Android OS 4.0.4 ICE CREAM SANDWICH

-Te integruar ka; WI-FI 802.11 b/g/n, 2 x USB PORT, Vendin e Memorjes Micro SD deri 32 Gigabajt, etj

-Me paisje vjen; Kutia, Garancioni Teknik si dhe Softverik, Kabllo HD, USB Adapteri, USB Kabllo, Manuali-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------2. Modeli MK802IV - Cmimi; 97 EURO me keto performansa;-Procesori; Rockchip 3188 QUAD CORE 1.8 Ghz, 28nm, Cortex-A9

-GPU: 2D/3D GPU,GPU Mali-400 MP4 @ 533MHz,GPU offers 3D graphic with OpenGL ES2.0 and OpenVG 1.1

-RAM Memorja; 2 GigaBajt

-Memorja e Integruar; 8 GigaBajt per ti ruajur shenimet e tuaja

-Grafika; Full HD 1960x1080p 60 Hz

-Sistemi Operativ; Android OS 4.2.2 JELLY BEAN

-Te integruar ka; WI-FI 802.11 b/g/n, 2 x USB PORT, Vendin e Memorjes Micro SD deri 32 Gigabajt, etj

-Me paisje vjen; Kutia, Garancioni Teknik si dhe Softverik, Kabllo HD, USB Adapteri, USB Kabllo, Manuali--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------3. Modeli MK602 ME KAMERE 2 MEGAPIKSEL TE INTEGRUAR - Cmimi; 104 EURO me keto performansa;-Procesori; Rockchip 3066 DUAL CORE, Cortex-A9,Up to 1.6GHZ

-GPU: 2D/3D GPU,Quad Core Mali 400 (Open GL ES2.0/1.1, Open VG1.1, Flash 11.1)

-RAM Memorja; 1 GigaBajt

-Memorja e Integruar; 8 GigaBajt per ti ruajur shenimet e tuaja

-Grafika; Full HD 1960x1080p 60 Hz

-Kamera; 2 MegaPixel, Crystal Clear, te Integruar per komunikim me Skype, etj.

-Sistemi Operativ; Android OS 4.1 JELLY BEAN

-Te integruar ka; WI-FI 802.11 b/g/n, LAN, 2 x USB PORT, Vendin e Memorjes Micro SD deri 32 Gigabajt, etj

-Me paisje vjen; Kutia, Garancioni Teknik si dhe Softverik, Kabllo HD, USB Adapteri, USB Kabllo, Manuali

-Ky model e ka mbajtesin dhe mund te vendoset mbi TV si dhe ky model ka mundesine edhe per TV te vjetra me Cinqa RCA qe nuk e kane HDMI Portin.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------4. Modeli MK902 ME KAMERE 5 MEGAPIKSEL TE INTEGRUAR - Cmimi; 132 EURO me keto performansa;MODELI ME I AVANSUARI NE TREGUN E BOTES DHE ME I SUKSESSHMI-Procesori; Rockchip 3188 QUAD CORE 1.8 Ghz, 28nm, Cortex-A9

-GPU: 2D/3D GPU,GPU Mali-400 MP4 @ 533MHz,GPU offers 3D graphic with OpenGL ES2.0 and OpenVG 1.1

-RAM Memorja; 2 GigaBajt

-Memorja e Integruar; 16 GigaBajt per ti ruajur shenimet e tuaja

-Grafika; Full HD 1960x1080p 60 Hz

-Sistemi Operativ; Android OS 4.2.2 JELLY BEAN

-Kamera; 5 MegaPixel, Crystal Clear, te Integruar per komunikim me Skype, etj.

-Te integruar ka; WI-FI 802.11 b/g/n, LAN, 2 x USB PORT, Vendin e Memorjes Micro SD deri 32 Gigabajt, etj

-Me paisje vjen; Kutia, Garancioni Teknik si dhe Softverik, Kabllo HD, USB Adapteri, USB Kabllo, Manuali

-Ky model e ka mbajtesin dhe mund te vendoset mbi TV si dhe ky model ka mundesine edhe per TV te vjetra me Cinqa RCA qe nuk e kane HDMI Portin.

Adresa jone tek lokali;RIKOMAGIC KOSOVA

Rruga A. Presheva 51

GJILAN, KosoveKontakti;

+377 44 206 303 ose +386 49 206 303

+377 44 226 769 ose +386 49 226 769Email;

rikomagic.kosova@gmail.comFacebook;

www.facebook.com/RKMKosova 
Informata rreth publikuesit
Kastrioti
Gjilan
044206303
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »