SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gjirime dhe fotografi professionale HD në : Dasma,Fejesa,Syneti dhe ahengje tjera...
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '14
ID e produktit :
28833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme gjirime dhe fotografi profesionale HD ne : Dasma,fejesa,syneti
dhe ahengje tjera familjare .
♪ Muzike me DJ dhe Live ..
Info : 044 936 404
049 169 898 Menaxher : Driton Rukovci

Lokalet tona gjinden te Stacioni te Xhamia e Llapit dhe perball Raiffaisen Bank ne Vranjefc afer furres `VLERA` ...
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
044936404
Rr.Ilir Konushefci Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »