SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Pllake dhe x 2 PowerSupply per LCD Samsung televizore
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '14
ID e produktit :
29095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Pllaken (Board) per LCD Samsung televizore.
Shes x 2 PowerSupply per LCD Samsung televizore.

Te trija ne gjendje te rregullt.
Mund ti shes edhe veq a veq
Informata rreth publikuesit
L
Prishtinë
+37744111111
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »