SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shalle per festen e Shen Valentinit :)
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '14
ID e produktit :
29135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shalla eshte punim dore , nga fija e leshit , ngjyre vere ( vene) ...e gjate 225 cm
eshte per te dy gjinite ...per me shume klikoni dhe na vizitoni ne www.facebook.com/roxyhandmade 
Informata rreth publikuesit
Valbona
Prishtinë
+37745505118
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »