SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HP laptop shume i rujtun model 6930p
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '14
ID e produktit :
29161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vec sa ka ardh nga Danimarka gjindet ne PR, mund edhe te provohet para se te blihet, modeli eshte hp elitebook6930P , 4 GB ram, harddisk (250GB) ne gjendje shume te mire, me Wifi N, bluetooth cardreader, DVD/cd Webcam, dritë per testatur, adapter, i Instalun me windows 7 ultimate 64bit si dhe antivirus, gjendje te gatshem.. ka mundesi ndrrim me diqka tjeter..
Informata rreth publikuesit
Visi
Prishtinë
+4529664946
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »