SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pompa per ujitje
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '14
ID e produktit :
29217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pompen 3 faz per ujitje dhe dlirjen e gropave septike per ma shum informata thirrni ne numrin 04434862
Informata rreth publikuesit
Avdyl
Pejë
044465473
pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »