SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '14
ID e produktit :
29248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 5,asht nga dubai, dhe nuk aht 100 % original
Eshte vetem ne vend te app store e ka play store dhe cam nuk e ka shum te paster
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Magi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »