SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Akuarium 60euro
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '14
ID e produktit :
29258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Akuariumin ne gjendje shumë të mire ..
Me dimenzionet 80cm i gjat 40cm i gjer dhe 30cm i nalt ...
+ pak zbukurime letren permas dhe nje pump ...

Per info.. 044316504 Mund te kontaktoni edhe ne Viber me +37744316504
Informata rreth publikuesit
butrint
Prishtinë
044316504
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »