SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompjuter Asus intel core 2 quad
Çmimi :
€205.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '14
ID e produktit :
29297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kompjuterin asus i perdorur ne gjendje te rregullt pune i qon te gjitha lojrat po ashtu mundet mu perdor per montash dhe dizajn asht shum i shpejt asht fabrikisht i montun ka ardh nga Zvicrra


Pllaka ......................ASUS P5QL-EM info linki www.asus.com/Motherboards/P5QLEM/ #overview
.


Procesori ..............Intel® Core™2 Quad Processor Q6600 (8M Cache, 2.40 GHz, 1066 MHz FSB) Linki info ark.intel.com/products/29765/intel-core2-quad-processor-q6600-8m-cache-2_40-ghz-1066-mhz-fsb 

.


Kartela grafike ........ GeForce 7900 GTX 512MB 256-bit GDDR3 PCI Express x16 Linki info www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814130279 

.


Ram Memory............4GB ddr2 800mhz

.


Hardisk ...................Seagate - 160B
Informata rreth publikuesit
labinot
Prishtinë
044676818
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »