SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FUJITSU:CELSIUS M470 /Intel Xeon E5520 / Nvidifx quadro 3800
Çmimi :
€549.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '14
ID e produktit :
29299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kompjuterin WORKSTATION FUJITSU CELSIUS M470 i perdoru ne gjendie shum te rregullt i pershtatshum per video montazha dizain grafik etj asht shum i rujtur dhe ka ftofje shum te mir krahasohet me I7 me procesori ka 4 core dhe 8 Threads
..............................................PERFORMANCAT........................................................

FUJITSU CELSIUS M470

.

Intel® Xeon® Processor E5520 ,2.26 GHz,8M Cache

.

Ram Memorie 8Gb ddr3

.

Hardisk 320 Gb

.

Kartel Grafike fx quadro 3800 1GB .256-bi .GDDR3
Informata rreth publikuesit
labinot
Prishtinë
044676818
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »