SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet invertari per caffe dhe restorant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '14
ID e produktit :
29309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet invertarin i kompletuar ne gjendje shum tmir shum pak i perdorur 044115730
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trim
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »