SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bejme larjen e tepihave, kauqave si dhe larjen e veturave
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '14
ID e produktit :
29318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme Pastrimin Gjeneral

Pastriminm dhe mirembajtjen e objekteve,lokaleve,shtepijave dhe banesave.

Pastrimin e kauqavedhe karrikave

Pastrimin e Tepiheve

Pastrimin e Veturave mrenda.Numri kontaktues

044-162.247

049-867.494
Informata rreth publikuesit
rajmonda
Prishtinë
044162247
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »