SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem anti-rrudhe
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rrudha? – Jo, faleminderit!

Luftoni shenjat e moshes duke perdorur kremin anti-rrudhe, me baze dyll blete dhe cocoa butter, qe e gjeni ne BioNatural Shop-Prishtine.
Te hidratosh lekuren cdo dite eshte themelore per te ruajtur elasticitetin dhe per te parandaluar shfaqjen e rrudhave. Aplikoni kremin ne mengjes dhe darke, duke masazhuar ne forme rrethore, ne menyre qe te stimulohet qarkullimi dhe rigjenerimi i qelizave.

BioNatural Shop-Prishtine {Rr.UCK, tek QAFA, mbrapa Kafeve te Vogla (perballe Kosova Petrol)}.

Permban:
Hyaluronic Acid
Pure Rose ( Essential Oil )
Vitamine A’
Vitamine E’
Collagene

P.S. Perdorimi i ketij kremi i keshillohet per moshat mbi 32 vjec
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »