SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BlackBerry Bold 9900
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '14
ID e produktit :
29431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Black Berry Bold 9900 I Sa Po Ardhur Nga Zvicrra
Teleoni Osht Ne Gjendje Te Rregullt Si Dhe Shum I Rujten
Ekrani Hd Dhe /Me Tach
8 Gb Memore Plus 1 Gb Usb (Qip)
768 MB RAM
1.2 GHz QC 8655
Qmimi 145 E I Diskutushem
per me shum info na kontaktoni ne numrin 045653411
Informata rreth publikuesit
Arian
Kacanik
Kacanik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »