SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DEKORIME MURI - F.0012
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '14
ID e produktit :
29451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zbukuroni ambientin tuaj me anë të ideve tona kreative….
_________________________________________
Dimensionet e përgjithshme: 260cm x 60cm.
Ngjyra : Ari
-
Ngjyrat dhe madhësinë e dekoreve mund t’i porosisni sipas dëshirës.
-
100% EKO standard -
100% ngjitës i riciklueshëm PVC
100% rezistent ndaj ujit
_
Ky dekor është i zbatueshëm në çdo siperfaqe të rrafshët, përfshirë mure, dritare, mobilie. Është lëvizës nga një vend në vendin tjetër dhe nuk lë mbetje.

Udhëzimet përkatëse për vendosje ofrohen në paketim.
Informata rreth publikuesit
Vitorja Dekor
Prishtinë
045 699 199
RrugaIlaz Kodra p/n, Prishtine, perball KEK-ut. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »